Doradztwo w rozwoju Twojego klubu sportowego (z gwarancją)

Doradztwo w rozwoju Twojego klubu sportowego (z gwarancją)

Pracujesz w dni robocze i weekendy. Nikt Ci premii za to nie wypłaca.

Pracujesz, bo bez Ciebie klub się zatrzyma. Masz przed sobą stertę zadań do wykonania i nie pamiętasz, kiedy ostatnio zastanawiałeś się, czy nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie Twojego celu.

Znajoma codzienność małych organizacji. Większości klubów sportowych w Polsce.

Małe kluby mają ten problem, że właściciel (zarząd) jest od wszystkiego. Łatwo jest wpaść w wir bieżącej pracy, w którym nie ma czasu, aby odpowiedzieć sobie na 2 zasadnicze pytania.

 1. Jaki jest aktualny cel rozwoju Twojego klubu sportowego?
 2. Czy wybrana przez Ciebie droga dalej jest najlepsza, aby ten cel osiągnąć?

Chce Ci pomóc w rozwoju Twojej organizacji, bo uważam, że rynek kompletnie nie odpowiada na rzeczywiste potrzeby klubów sportowych.

Kluby sportowe regularnie marnują wysiłki swoich pracowników na nieefektywne działania. Z braku strategii. Nikt nie ma czasu zatrzymać się i pomyśleć, czy obrany kierunek dalej jest słuszny. Trzeba gasić pożary.

Przygotowałem dla Ciebie ofertę doradztwa w rozwoju klubu sportowego z gwarancją zwrotu pieniędzy po 1. godzinie. Więcej o tym za chwilę.


Doradztwo, doświadczenie, pomoc

Pomogę Ci spojrzeć na Twoje problemy organizacyjne z punktu produktywności i opłacalności. Praca w klubie nie musi być wolontariatem.

Największy wzrost produktywności to nie zimne kąpiele i pobudka o 5 rano. To głównie technologia (oprogramowanie), umiejętności i priorytety.

Dla jasności. Zakup samego oprogramowanie niekoniecznie rozwiązuje problem. Warto mieć koncepcję jego wdrożenia, wykorzystania i odpowiednią skalę.

Co później?

Jednym etatem załatwisz obsługę klienta dla 1000 czynnych członków klubu sportowego. I to dalej jest tylko ułamek możliwych rozwiązań.

1️⃣ Moje doświadczenie

Od 2021 roku zajmuje się rozwiązywaniem problemów organizacyjno-rozwojowych w klubie judo na Dolnym Śląsku, który zrzesza kilkaset osób.

Te kilkaset osób to liczba znacząco powyżej 600 i mówię tylko o osobach opłacających składki członkowskie. W dwa lata urośliśmy dwukrotnie.

Poza tym współorganizuję camp judo Samurai MeetUp (78 uczestników w 2023), turnieje Super Ligi Judo (6 razy do roku na 350-550 uczestników na każdych zawodach) i zawody Tiger Cup (95 zawodników z 7 krajów świata w drugiej edycji).

2️⃣ W czym Ci pomogę?

Pomogę Ci znaleźć rozwiązania, które są sensowne (do Twojej sytuacji) i skalowalne (znacznie zwiększające skalę przy minimalnym wzroście pracy).

Bardziej prawdopodobne jest, że potrzebujesz generalisty niż eksperta z jednej dziedziny. Spec od reklamy na Facebooku nie naprawi Twoich problemów, jeżeli winna jest mizerna kreacja reklamy czy zagmatwana oferta na stronie docelowej.

Nie zarekomenduje Ci tego, co możesz zrobić lepiej. To banał. Zamiast tego przedstawię Ci, co ja bym zrobił na Twoim miejscu, aby osiągnąć najbardziej znaczący postęp w realizacji Twojego celu. W obecnych warunkach.

Jak wygląda moje doradztwo?

1️⃣ Doradztwo od strony praktycznej

Praca przy doradztwie zaczyna się jeszcze przed spotkaniem. Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety przy rezerwacji terminu opracowuje rozwiązania Twojego problemu. Dlatego przyłożenie się do wywiadu jest ważne.

W trakcie spotkania prezentuje Ci rozwiązania i omawiamy wtedy wady i zalety każdego z nich. Masz wtedy możliwość uzupełnienia swoich odpowiedzi z formularza przy rejestracji.

Doradztwo kończy się do 48 godzin po spotkaniu, bo w takim terminie na maila otrzymasz ode mnie moje podsumowanie sprawy i końcowe wskazówki.

Innymi słowy, kupujesz więcej niż 60 minut.

2️⃣ Doradztwo od strony organizacyjnej

 1. Odbywa się online (wideorozmowa).
 2. Trwa 60 minut.
 3. Posiada „gwarancję braku ryzyka”.*

*Jeżeli na koniec spotkania nie będziesz zadowolony (poproszę o przyczynę), to zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Czy doradztwo Ci się opłaca?

Jedno spotkanie może sprawić, że:

 • zaoszczędzisz czas na administracji i obsłudze klienta (czas = 💰);
 • lepiej wydasz środki na reklamę treningów (tańszy koszt pozyskania);
 • wdrożysz rozwiązania, o których nie myślałeś (automatyzację, która kosztuje, ale dalej mniej niż zatrudnienie kogoś wykonującego to zadanie ręcznie);
 • oszczędzisz 450 zł rocznie, bo dowiesz się, że Canva Pro dla NGO jest bezpłatna
 • ...i wiele więcej.

Cena i oferta

Jeżeli po pierwszym spotkaniu (wideorozmowa) uznasz, że nasze spotkanie nie było tego warte – zwrócę Ci pełną wpłaconą kwotę. Naturalnie rezygnujesz wtedy również z drugiej godziny spotkania.

Cena? 299 zł brutto.

Zastrzeżenie dotyczące współpracy

Zastrzegam możliwość odmówienia spotkania, jeżeli ma one dotyczyć bezpośredniej konkurencji projektów Judo Tigers.

Bezpośredniej konkurencji w ścisłym zakresie, czyli:

 • organizacji treningów judo na Dolnym Śląsku,
 • organizacji regionalnych turniejów judo dla dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku,
 • organizacji ogólnopolskiego campu judo dla weteranów i tak dalej.

Kontakt

W razie pytań jestem dostępny tutaj.