O mnie (Rafał Kozłowski)

O mnie (Rafał Kozłowski)

Sport i przedsiębiorczość. 19 lat w judo, mistrzostwo Polski seniorów, klasa mistrzowska międzynarodowa, medal MME, walka w eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Tyle z kariery sportowej.

Od 2021 roku pracuje w sporcie od strony organizacyjnej.

W klubie sportowym, który w 2010 roku powstał od zera, a teraz śmiało można go nazwać najnowocześniejszym klubem judo na Dolnym Śląsku, czyli...

Klub Sportowy Judo Tigers

Operacyjnie (na co dzień) wykonuję wszystko, żeby klub funkcjonował. Obsługa klienta, obrót informacją zewnętrznie (social media & www) i wewnętrznie, administracja oraz wszelakie zarządzanie projektami. Zdalnie.

W czasie mojej pracy klub urósł ponad dwukrotnie (liczba trenujących opłacających comiesięczne składki członkowskie) i przekracza 700 aktywnych zawodników. Poza tym klub organizuje więcej wydarzeń niż kiedykolwiek (np. debiutancki camp weteranów i amatorów, opisany poniżej).

judotigers.pl

Samurai MeetUp

Współtworzę to unikalne wydarzenie sportowe weteranów i amatorów judo od 0 do 115 uczestników. Zatrzymują nas fizyczne ograniczenia zakwaterowania.

Od weryfikacji popytu po stworzenie całej struktury organizacji wydarzenia od strony zdalnej (marketing wydarzenia i obsługa klienta). Automatyzacja transakcji, strona internetowa, komunikacja (newsletter, social media) i tak dalej.

samuraimeetup.pl

Super Liga Judo

Dołączyłem w 2023, odpowiadając za technologiczną transformację na nowocześniejszy program obsługi zawodów. Komunikacja z uczestnikami zawodów i klubami, strona internetowa, social media.

Super Liga Judo to 6 turniejów rocznie po 350-750 zawodników na każdym.

superligajudo.pl

Tiger Cup

Obsługuję system zawodów, zgłoszeń, stronę WWW, social media i pozostałą komunikację zewnętrzną (newsletter + coldmailing).

Całkowita transformacja organizacyjna w dwie edycje od 0 weteranów i amatorów po 95 zawodników z Polski i 6 krajów świata.

tigercup.pl


Kontakt

Znajdziesz tutaj.